POSADZKI ŻYWICZNE I POLIURETANOWE

Żywica to rodzaj tworzywa sztucznego, charakteryzujący się dużą wytrzymałością, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne a także na działanie wody i różnych detergentów. Podłoga żywiczna nie jest podatna na zarysowania i bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Nie ma żadnych ograniczeń w wyborze kolorów, podłogi mogą być błyszczące, matowe lub półmatowe. Mogą być jednobarwne, mieć kolorowe wzory, można w nich zatopić dowolny przedmiot, a nawet zdjęcie.

Kolorowe, jednobarwne podłogi, wzory, podłogi imitujące beton, wtopione kamienie, obrazy na posadzce, możliwości jest wiele. Niektóre z rozwiązań są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Za pomocą żywicy epoksydowej otrzymamy idealnie równą taflę w całym mieszkaniu.

Żywicę, ze względu na jej właściwości, można stosować także w łazience, zamiast kafli i to nie tylko na podłodze, ale i na ścianach.

FOTOPOSADZKI 3D

Rafa koralowa, głębia oceanu, a może kamyki w górskim potoku?  Podłoga 3D z użyciem wybranej grafiki sprawi wrażenie, że chodzimy nad powierzchnią morza lub zaglądamy w głąb ziemi. Można pokusić się także o zatopienie w podłodze monet, starych kół zębatych, śrub czy światłowodów.

RAFA KORALOWA