Tynki dekoracyjne, które wykonujemy to stiuk, trawertyn oraz wszelkiego rodzaju imitacje struktury betonu

Stiuk

Wykonany z zaprawy gipsowej, wapiennej lub wapienno-gipsowej z dodatkiem pyłu marmurowego bądź drobnoziarnistego piasku. Gotowy stiuk jest bardzo twardym i odpornym na uszkodzenia materiałem, a jego powierzchnia jest idealnie gładka. Wykończenie stiuku może być satynowe, błyszczące lub intensywnie błyszczące. Dodatkowo w celu zabezpieczenia przez wilgocią , zabrudzeniami  pokryty jest  naturalnym woskiem.  Stiuk może z powodzeniem imitować droższe i trudniejsze w obróbce płyty marmurowe.

 

Trawertyn

Ekskluzywny materiał wykończeniowy. Powłoki wykonane z imitacji trawertynu doskonale imitują naturalny trawertyn wraz z jego oryginalną strukturą czyli ubytkami i wżerami. Są one oparte na bazie naturalnych spoiw wapiennych i proszku marmurowego,  stosowane zarówno we wnętrzach pomieszczeń jak i na zewnątrz. Trawertyn jest najczęściej wykorzystywany do dekoracji: ścian, sufitów, czy obudów kominków. Po wykonaniu powłoki zabezpieczamy ją specjalnym woskiem lub lakierem. Odporność takiej powłoki na grzyby i pleśnie, a także na jej zdolność dyfuzji wilgoci z podłoża pozwala na wykorzystanie trawertynu nie tylko do dekoracji ścian czy sufitów ale również w kuchniach i łazienkach.

Beton architektoniczny

Oferujemy wykonanie imitacji betonu w postaci płyt betonowych lub jednolitych powierzchni. Dzięki pokryciu specjalnym lakierem, beton jest odporny na czynniki zewnętrzne, zabrudzenia i wilgoć, dlatego z powodzeniem można stosować go do dekoracji ścian w pokojach, salonach, kuchniach, a także łazienkach